RRETH NESH

CITRUS HOTEL

Një mënyrë e bukur për t'u çlodhur

I ndodhur në Ksamil, 200 m nga plazhi i Sunset, Hotel Citrus ka akomodim me kopsht, parkim privat falas, një tarracë dhe një bar. Ky hotel me 4 yje ofron recepsion 24 orësh dhe WiFi falas. Prona ndodhet 1.1 km nga plazhi i Ksamilit.

Në dhomat e hotelit janë të pajisura me ajër të kondicionuar, një gardërobë, një ballkon me pamje nga kopshti, një banjo private, një TV me ekran të sheshtë, çarçaf dhe peshqir. Dhomat do t'u ofrojnë mysafirëve dhe një frigorifer.

Komoditetet e Hotel Citrus

Shërbimet

Mirëmbajtja e përditshme e shtëpisë, Këmbim Valutor, Shërbimi i hekurosjes, Pastrim kimik, Lavanderi

Pajisjet e dhomës

Prizë pranë shtratit, Raft për tharje për veshje, Raft rrobash.

Dhoma e gjumit

Çarçaf, Gardërobë ose dollap.

Banjo

Letër higjienike, Peshqir, Banjë ose dush, Pantofla, Banjo private.

Parkim

Parkim falas private është i mundur në vend (rezervimi nuk është i nevojshëm). Parkim në rrugë, Parkim i aksesueshëm

Internet

Wi-Fi është i disponueshëm në të gjitha zonat dhe është pa pagesë.

Rreth Hotel Citrus

Mysafirët që qëndrojnë në Hotel Citrus mund të shijojnë një mëngjes me vlerësim të lartë gjatë qëndrimit të tyre (rezultati i vlerësimit të mysafirëve: 8.5).

Opsionet e mëngjesit përfshijnë:

  • Kontinentale
  • Vegane
  • Bufe

Plazhi më i afërt është vetëm 200 m nga Hotel Citrus.

Çmimet në Hotel Citrus mund të ndryshojnë në varësi të qëndrimit tuaj (p.sh. datat që zgjidhni, politika e hotelit etj.). Shikoni çmimet duke futur datat tuaja.

Hotel Citrus ndodhet 700 m nga qendra e Ksamilit.

C
I
T
R
U
S